Український співак Олег Кензов запам'ятався публіці участю в шоу "Х-Фактор" та піснею "По кайфу". З початку повномасштабного вторгнення він демонстрував свою волонтерську діяльність, але зараз показується тільки за кордоном.

До теми Зникла з екранів та оселилася за кордоном: де зараз Ольга Фреймут і чим вона займається

Де зараз Олег Кензов, який заспівав російською

Тиждень тому Олег Кензов презентував нову пісню "Я целую твои щеки" російською мовою. Судячи з кадрів кліпу, відеоробота знімалась за кордоном. Артист позував і танцював на розкішній яхті.

Олег Кензов – "Я целую твои щеки": відео онлайн

Хоч у коментарях на ютубі артиста розхвалили, в інстаграмі українці залишили інші реакції. Користувачі обурилися через російську мову та елітний кліп.

  • "Чому мені так неприємно дивитися на те, як український мужик зараз кайфує на яхті окупантською мовою?";
  • "Олег, я думаю ти знав, що захвату нова пісня російською мовою не викличе. Відео гарне, але пісня розрахована на російську аудиторію в караоке барі або на іншій п'яній вечірці";
  • "Після одного коментаря з Росії про те, що "Алєжка – красавчєг, ми єго тут слушаєм вавсю" уже слід було б зупинитися. Але гроші, традиційно, важливіші, ок".

Влітку та восени Олег Кензов гастролював за кордоном, де зараз і залишається. В його профілі світлини з Франції, Естонії та багатьох інших країн. За словами співака, його випустили з країни у рамках концертів. В Україні він зараз не виступає, бо, за його словами, – "є кому".


Скриншот з інстаграму

У мене відкрите запитання: хто і як випускає Олега Кензова знімати розкішні кліпи на яхтах під час повномасштабного вторгнення. Зашкварник, який відпрацьовує проросійську культуру. Хто ці слухачі Кензова?
– обурився поведінкою Кензова блогер Богдан Беспалов.


Кензов у Франції / Фото з інстаграму артиста


Кензов у Талліні / Фото з інстаграму артиста

Справедливості заради, інколи Олег Кензов викладає інформацію про війну. Він часто допомагає товаришу, який служить у ЗСУ. Також в Кензова вийшло кілька україномовних пісень.

Хто такий Олег Кензов


Олег Кензов родом з Полтави. Він взяв участь у 2 сезоні шоу "Х-Фактор", завдяки чому прославився. Також був учасником гурту "Принципова зміна". Найбільш популярною його піснею залишається російськомовний трек "По кайфу". Також працював ведучим на ТБ. У 2021 році потрапив у скандал через звинувачення у домашньому насиллі від колишньої дружини DJ Madonna.