Українські зірки полюбляють французький ювелірний дім Cartie. Володимир Остапчук, наприклад, дарував його коханій на 8 березня, тоді як Даша Квіткова купує собі розкішні каблучки без жодного приводу.

Читайте також Після букетів і подарунків: Даша Квіткова відповіла, з ким зустрічається після Добриніна

Даша Квіткова купила каблучку за 2 тисячі доларів

Блогерка-мільйонниця обрала каблучку Clash de Cartier з рожевого золота. На офіційному сайті бренду така коштує 2 240 доларів – майже 85 тисяч гривень.

Був поганий настрій. Вирішила його собі підняти,
– прокоментувала Даша Квіткова.

Даша Квіткова купила собі каблучку Cartie / Фото з інстаграм-сторіс

Нагадаємо, що Даша Квіткова, на відміну від багатьох блогерів-мільйонників, не приховує свій заробіток. У січні в інтерв'ю Маші Єфросиніній вона казала, що заробляє від 30 до 40 тисяч доларів у місяць, але ця сума ділиться на всю команду.

"Це не чистий мій заробіток. У мене є дуже велика команда. Менеджер заробляє 15%. Є піарник, фотограф, стиліст, візажист. Плюс щодня я роблю донати", – пояснювала Квіткова й наголошувала, що заробляє не тільки на рекламних інтеграціях, а й на академії віддалених професій, на крипті.

  • До речі, дорогі подарунки блогерці роблять і чоловіки. У лютому вона хвалилася, що обмовилася про новенький MacBook, а наступного дня він уже був у неї.