Даша Квіткова та Нікіта Добринін незабаром вперше стануть батьками. Вони часто влаштовують зворушливі фотосесії, де демонструють радість від очікування на народження первістка.

Дивіться також Нікіта Добринін захопив фото з вагітною дружиною: милий кадр з Єгипту

Нове фото Даші Квіткової та Нікіта Добриніна

Подружжя позувало на ліжку. Вони усміхалися, Даша заплющила очі, а Нікіта закохано дивився на дружину. Добринін лежав біля коханої у білій футболці. Блогерка позувала у білизні та сорочці, яку розстібнула, щоб підкреслити вагітний животик.

Романтичний образ Даша Квіткова доповнила аксесуарами та чорним манікюром. Вона розпустила волосся та вклала його хвильками, а на обличчі зробила легкий макіяж.


Даша Квіткова та Нікіта Добринін / Фото з інстаграму Даші Квіткової

Даша Квіткова розповіла про самопочуття

  • Зараз вагітна блогерка перебуває на 20 тижні вагітності.
  • Дівчина розповіла, що нещодавно Нікіта Добринін вперше відчув, як штовхається малюк. Тому тепер Даша відчуває порухи хлопчика майже щодня.
  • Блогерка зізналась, що зараз її вага – 64 кілограми. Вона поділилась, що це є норма ваги для вагітної. Спочатку Даша важила 55 кілограмів.
  • Подружжя планувало зробити 3D УЗД, але їм не вийшло, тому що малюк прокинувся і весь час крутився, закриваючись ручками. "У його плани фотографія не входила", – написала блогерка.
  • Дівчина додала, що тепер вона тепер дотримується дієти, оскільки вага збільшується швидше.
  • "Забудькуватість і легка загальмованість – все ще присутня і нікуди не планує йти", – розповіла Даша Квіткова.