З 24 лютого Даша не виїжджала за кордон. Вона вирішила залишатися в Україні, разом з коханим і всією сім'єю. Але влітку Нікіта Добринін зробив сюрприз обраниці й подарував путівку в Хорватію.

Дивіться також Даша Квіткова зробила кілька патріотичних татуювань: що зображене на тілі блогерки

Даша Квіткова відпочиває в Хорватії

Оскільки Нікіта не може виїжджати з України під час воєнного стану, то Даша відправилася у відпустку лише з сином. Блогерка вже встигла зробити фотосесію на тлі моря.

Квіткова позувала на камеру в блакитному костюмі, що складався з сорочки та шортів, і в бежевому топі. Поєднала одяг з білими босоніжками на низькій підошві. Хвилясте біляве волосся дівчина розпустила, а на обличчі зробила легкий макіяж.

На обличчі Даші сяє усмішка. Видно, що вона щаслива, хоча б на короткий період відволіктися від війни в Україні.

"Лев. Яблуко. Море", – з ніжністю написала блогерка під знімками.

Даша Квіткова з сином в Хорватії / Фото з інстаграму блогерки

Війна зруйнувала плани українців. Це літо мало бути особливим для кожного, адже це період активних подорожей, відпусток, відпочинку. Замість цього всього триває боротьба за життя у вільній Україні. Хоча багатьом не вдасться побувати в омріяній відпустці на узбережжі моря чи океану, але підписники Даші щасливі, що вона відпочине. У коментарях вони бажають їй гарно провести час.

  • "Я дуже рада, що ти відпочинеш".
  • "Супер! Гарного відпочинку!"
  • "Приємного вам відпочинку!"
  • "Класно вам відпочити!"
  • "Які ви молодці! Гарного відпочинку!"

Зауважимо, цього літа українські знаменитості ще не розповідали, чи вирушатимуть цього року у відпустки. Зараз артисти їдуть за кордон з одною метою – зібрати кошти на підтримку України на благодійних заходах. Ймовірно, до моря вирушать зіркові матусі з нащадками, однак невідомо коли й куди.