Наразі майже весь час Даша проводить з малюком. Лев постійно перебуває під захистом матусі, тому й на більшості фото вона також позує з ним.

Дивіться також Полетіли рятувати шлюб: Даша Квіткова і Нікіта Добринін провели вікенд у Барселоні – фото

Домашній образ Даші Квіткової

Даша позувала у вітальні власного заміського будинку, в який влітку переїхала разом із коханим Нікітою Добриніним. Дівчина сиділа на підлозі на тлі величезного телевізора та каміна.

Квіткова одягнула теплий в'язаний костюм трендового синього кольору, що складався з oversize кофти та широких штанів. Вона не обирала ніякого взуття та шкарпеток, що додавало образові атмосферності. Волосся зіркова матуся вклала рівно, а на обличчі зробила легкий макіяж у натуральних відтінках.

Маленький Лев лежав на матусі та мило усміхався, дивлячись в камеру.


Даша Квіткова з сином / Фото з інстаграму блогерки

Текст публікації Даші Квіткової:

Іноді, звісно, спонтанність потрібна. Наприклад, у подорожах. Але весілля, вагітність, купівлю будинку та ремонт ми планували до дрібниць (хоча усвідомлювали, що в будь-який момент щось може піти не так).

Коли купували будинок і робили в ньому ремонт, враховували бажання великої сім'ї, старалися зробити для цього всі умови. Кожна деталь повинна викликати бажання проводити в теплому сімейному колі якомога більше часу.

У цьому будинку в нас вже з'явилася невелика традиція. Ми постійно влаштовуємо домашні кіносеанси з попкорном.