Дівчина розповіла, що у неї діагностували паратонзиліт, захворювання, яке характеризується запаленням навколомигдаликової клітковини. Статистика показує, що ця недуга вражає лише 10-15 осіб із кожних 10 000. Так, Кацуріна одна з небагатьох, хто має це захворювання.

Не пропустіть "Конфлікт інтересів": популярний канал скасував участь Дантеса у різдвяному шоу

Даша Кацуріна серйозно захворіла

Знаменитість розповіла про свою боротьбу з паратонзилітом. Це запалення виникає, коли інфекція проникає за межі її капсули під час або після нападу тонзиліту. Дивно, але ця недуга вражає лише 10-15 осіб з кожних 10 000. На жаль, Кацуріна опинилася серед цієї невеликої групи. Даша лікується. Зокрема, вона показала, як Дантес робив їй укол.

Дантес робить укол Даші Кацуріній / Відео з телеграм-каналу дівчини

Дівчина зауважила, що через хворобу їй довелося просидіти вже тиждень вдома. Втім, Даша не засмучується, адже змогла чудово провести час з дітьми та коханим.

Донька Даші Кацуріної
Донька Даші Кацуріної / Фото з телеграм-каналу Даші

Хто з українських зірок теж нещодавно хворів

  • Наталка Денисенко днями їздила на обстеження до мамолога. В акторки виявили кисту. Після цього знаменитості зробили пункцію і прибрали утворення шприцом. Денисенко наголосила, що причиною захворювання стали сильні стреси через війну.
  • MELOVIN діагностували MODY-діабет. Тож співак повністю змінив свій раціон та спосіб життя. Він не п'є алкоголь, займається з психотерапевтом. Артист навіть схуд на 15 кілограмів.
  • Оля Полякова разом з донькою відправились на відпочинок в Африку. Втім, там двоє скаржились на погане самопочуття. У співачки був сильний головний біль, а Маші видалили з жовчного маленький камінчик.