Ведуча й блогерка Регіна Тодоренко продовжує замовчувати повномасштабне вторгнення попри пів року терористичних дій росії. Днями вона вийшла у світ після пологів, зірка пройшлась червоною доріжкою на кінофестивалі в москві.

До слова Наталя Холоденко заступилась за Полякову й Сумську, але отримала хейт у відповідь

Даша Астаф'єва прокоментувала вихід Тодоренко у світ

Українська співачка Даша Астаф'єва не втрималась від емоційних коментарів на адресу Регіни Тодоренко й відверто обурилась її виходом на червону доріжку.

Рубрика "Гнида Сезону". "Ригіна П*даренко",
– написала зірка.


Даша Астаф'єва про Тодоренко / Фото з інстаграм-сторіз

Анатолій Анатоліч теж прокоментував

На вихід Тодоренко також відреагував ведучий Анатолій Анатоліч. Цього разу він закликав припинити називати Регіну українкою та взагалі про неї забути. До речі, про це також написав Андрій Бєдняков у коментарях: "Навіщо ти про неї згадуєш. Толя. Ну це дно".

Регіна Тодоренко вийшла на червону доріжку московського кінофестивалю. вона роздавала повітряні поцілунки фотографам, поки українці отримували повітряні тривоги. Одеситка, українка... Хоча стоп. Може, досить називати її одеситкою та українкою. Тому, що до українок вона немає відношення,
– підкреслив Анатолій.

"До українок, якими я захоплююсь. Які робили все, щоб врятувати своїх дітей від обстрілів, які втрачали свій дім, але не втрачали себе. Українки – незламні, неймовірні, незалежні й абсолютно вільні. Ось, що таке бути українкою. Бути українкою – це те, чого вже ніколи не зрозуміє Регіна Тодоренко. Закриймо цю тему, і найголовніше цю людину для себе назавжди. Цинізм вищого рівня, що демонструє ця жінка вже мене навіть не дивує".