У відвертому інтерв'ю Маші Єфросиніній Даша Астаф'єва "пройшлася" по колегам з шоу-бізнесу, але конкретних імен називати не стала. Зірка Playboy, яка в перші дні війни взялася чистити картоплю на обіди для військових і спала на паркінгу, не вірить у сльози деяких українських селебриті, які не чули вибухів, не волонтерили, а зараз вдають з себе патріотів, яким болить.

До теми "Гнида сезону": Даша Астаф'єва обурилась виходом Тодоренко на червону доріжку в москві

Даша Астаф'єва "наїхала" на колег з шоу-бізу

Багато артистів, як мені здалося, видавлюють з себе емоції. На момент початку війни їх уже не було в країні. Мені здається, поки ти не побачив, не почув, не тікав, важко повірити в ці сльози. Я не розумію, чому ці люди плачуть. Я не засуджую, але це шалено дратує,
– емоційно заявила Даша Астаф'єва.

Деяким своїм колегам вона не довіряє настільки, що радить їм "якісь акторські курси пройти, щоб хоча б плакати так, щоб вірили". До того ж на думку співачки, певні артисти дають концерти для військових чи то для галочки, чи то за гонорар, адже роблять це знехотя.

"Я не бачу щирості. Дуже багато артистів приїжджають виступати, але це так бридко виглядає. Вони приїжджають і таку типу послугу роблять цим військовим", – поділилася думками зірка.

Астаф'єва про зіркових псевдозахисників

Разом з тим співачка висміяла чоловіків-знаменитостей, які вдають з себе героїв ЗСУ, а самі відсиджуються в тилу. Однак, на жаль, знову без конкретних імен.

"Дуже багато артистів розказують: "Ми воюємо, ми захищаємо!" Потім я розмовляю з військовими, які до мене приїжджають, просять про допомогу, кажу: "Ну цей же з вами?" "Де з нами? Він стоїть у магазині, роздає бронежилети, і те попросився туди. Ми не можемо пустити таких людей!" Це те саме, що я б чистила картоплю та розказувала б, що я працюю медсестрою. Це підло", – дорікнула артистка.

Інтерв'ю Даші Астаф'євої з Машею Єфросиніною: дивіться відео онлайн (про ставлення зірки до деяких колег – на 47:30)