Відома українська акторка й зірка "Папіка" Дар'я Петрожицька мало не вперше після розлучення з чоловіком знайшла нове кохання. Та вона не поспішає розповідати про нього на публіку.

Цікаво Переможець "Голосу країни-10" Роман Сасанчин одружується

Чому Петрожицька приховує своє кохання

Дар'я Петрожицька зізналась, що переконана, що фраза "щастя любить тишу" – істинне. Саме тому вона не хоче розсекречувати обличчя та ім'я коханого.

Я нарешті для себе зрозуміла значення цієї фрази. Я розумію, що про нього дізнаються. Я його називаю "мій секрет". Він про це знає. Він, мабуть, теж хотів би опублікувати зі мною фотографію,
– розповіла акторка.

Зірка наголосила, що обговорила з бойфрендом його бажання поділитися з публікою світлиною з дівчиною: "Кажу: "Вибач". Хочу, щоб він був поки що лише мій", – зізналася артистка.

Інтерв'ю з Дар'єю Петрожицькою: дивіться відео онлайн

Роман Дар'ї Петрожицької

  • Вперше про нові стосунки акторка розповіла у квітні. Вона зізналась, що з початку 2021 року перебуває у романтичних відносинах.
  • Зірка зустрілась із новим коханим після завершення зйомок другого сезону "Папіка". Дар'я Петрожицька зауважила, що вже давно не відчувала таких емоцій.
  • Кілька днів тому знаменитість опублікувала перше фото з бойфрендом. Пара позувала в Дубаї в океанаріумі. Однак Дар'я Петрожицька не показала обличчя коханого.