Зірка українських серіалів, серед яких "Свати" і "Папік", Дарія Рибак вперше стала мамою 21 січня 2023 року. Лікар готувала актрису до того, що вона може народити 5 – 6 січня, оскільки за певними нормами малюк був більший на 2 тижні. Але все-таки син народився на день пізніше попередньої дати пологів.

Не пропустіть Я хочу, щоб той лікар горів у пеклі, – Віка з "Холостяка-12" зізналася, що робила аборт

Скільки коштують пологи в Румунії

Акторка відчувала, що раніше син точно не народиться. Тому тільки 20 числа була готова до зустрічі й передчувала, що от-от вона відбудеться. Ближче до вечора Дарія відчула, що пологи наближаються. Народжувала вона в Румунії, у звичайному державному пологовому будинку.

В інстаграм-сторіс у зірки поцікавилися, скільки коштували пологи у Румунії. Дарія стала однією з тих жінок, яким через війну довелося народжувати за кордоном. Все задля безпеки малюків.

Ведення вагітності, всі скринінги, УЗД, всі прийоми та самі пологи, все, що може знадобитися під час пологів – безплатно,
– поділилася Рибак.


Дарія Рибак про пологи в Румунії / Скриншот інстаграм-сторіс акторки

Зірки, які нещодавно стали батьками

  • Періс Гілтон та її чоловік Картер Реум стали батьками. Сурогатна мама народила для них сина. Це перша дитина для 41-річної співачки та моделі.
  • Подружжя співака Джона Ледженда та Кріссі Тейген підтвердило поповнення 19 січня. Зіркова матуся розповіла, що у неї народилась дівчинка – її назвали Есті Максін Стівенс.
  • Наприкінці грудня 2022 року українська танцівниця та хореографиня "Танців з зірками" Ксенія Горб стала мамою. Вона та її чоловік Артем Приходько приховували вагітність.