11 випуск "Голосу країни" був неймовірно романтичним та непередбачуваним. На проєкт повернувся улюбленець мільйонів жінок – харизматичний Дан Балан, який став "зірковим радником" неперевершеної Тіни Кароль. Знаменитості показали ніжне ставлення один до одного та вкотре підігріли чутки про пристрасний роман.

До теми Дан Балан знову повернувся на "Голос країни"

Зворушливі зізнання Тіни Кароль та Дана Балана

Під час вибору учасників, які пройшли у прямі ефіри, Дан допомагав Тіні. Він разом із нею спостерігав за виконавцями, а також не втратив нагоди обійняти Кароль та станцювати з нею. Вони сиділи в одному кріслі, що спровокувало ще більше обговорень.

Найпрекрасніші спогади. Повернувся в рідний дім!
– прокоментував феєричну появу Дан.

Діалоги між артистами були дуже романтичними та інтимними. Ніжна Кароль кокетливо спілкувалася з мужнім Даном, чим спровокувала розмови про життя разом.

"Ти сьогодні поснідав?", – запитала українська попдіва у свого радника. "Що залишила, те й з'їв", – з усмішкою відповів він.

Реакція тренерів на такі висловлювання була дуже провокативною. Надя Дорофєєва поцікавилася, що Тіна готує для Дана.

У нас баланс між вуглеводами, білками та вітамінами,
– поділився Балан.

Зазначимо, що Дорофєєва, побачивши Балана на проєкті, заявила, що протягом двох попередніх сезонів стежила за їхньою історією з Тіною. Також виконавиця додала, що є учасницею спільної фан-спільноти артисті, що має назву "ДанТіна". Тому від імені цього об'єднання вона ставила "зірковій парі" особисті питання.

Цікаво Голос країни 11 сезон 11 випуск: поява Дана Балана і боротьба вокалістів за місце у чвертьфіналі

Протягом усього вечора молдавський романтик та його українська улюблениця тішили глядачів приємними моментами. Так, обговорення виступу одного з учасників команди Кароль – Микити Ломакіна вони назвали "сімейними розмовами". А також Тіна зробила сюрприз гостю. Міла Нітіч, яка є в команді Тіни, заспівала приспів відомого хіта Дана Балана – Freedom. Саме в цей момент артисти виконали запальний танець.

"Як тобі? Все добре?", – поцікавився молдавський красень. "Ти ж є", – відповіла, дивлячись на Балана, Кароль. "Я завжди поруч", – наголосив він.

Офіційно знаменитості не спростовують та не підтверджують чутки про романтичні стосунки. Однак, на публіці вони показуються зворушливе ставлення один до одного, тому, безумовно, симпатія між виконавцями є.