MamaRika (справжнє ім'я – Анастасія Кочетова) неодноразово казала, що вона та Сергій – "італійська парочка". Для емоційних гойдалок їм не потрібні приводи, але вони все одно не можуть одне без одного, тому постійно, коли щось не так, намагаються обговорювати це.

Читайте також MamaRika повернулася до Києва: "Найкращий день у нашому житті"

Чоловік MamaRika розповів секрети їхнього шлюбу

Анастасія та Сергій є прикладом для багатьох молодих сімей. Разом з однорічним сином вони побували на благодійних гастролях за кордоном, постійно підтримують одне одного та допомагають.

Сергій Середа під час зйомок проєкту Improv Live Show, який 2 жовтня стартує на "Новому каналі", розповів один з голосних секретів їхніх стосунків.

Ми одне одного постійно підколюємо. Це ж не те, що лише я такий. Настя теж! У нас все побудовано на гуморі. Мені здається, що це така собі таблетка від проблем. Якщо щось погано чи важко, то це дуже допомагає,
– поділився Сергій.

"Я як молодий татко нікому не відкрию очі, що є недосипи, перевтома чи стреси. І, напевно, єдиний можливий вихід з цього стану – це просто бути на позитиві та ставитися до всього з гумором. Звісно, буває так, що один день я в гіршому настрої, а Настя – в кращому, і вона витягує мене з того стану. Буває, що навпаки. В цьому й полягає сила родини – коли ви разом і на одній хвилі. А в нашому випадку так і є! Ми разом веселимося, дуркуємо й підколюємо одне одного", – сказав Середа.

MamaRika та Сергій Середа з сином / Фото з інстаграму співачки