Після завершення романтичного реаліті-шоу Ксенія Мішина та Олександр Еллерт не приховують свої стосунки від прихильників і журналістів. У соціальних мережах закохані активно демонструють, як проводять вечори вдома та подорожують з дітьми. Вони здаються ідеальною парою, в якої не виникає конфліктів, однак актриса зізналась, що вони також сваряться.

Важливо Ксенія Мішина натякнула на вагітність

Через що Ксенія Мішина свариться з Олександром Еллертом

"Холостячка" розповіла, що найчастіше сперечається з коханим щодо того, хто повезе її сина Платона в школу. Вони ненавидять ранні підйоми й хочуть побути в ліжку довше, тому щоразу боряться за 10 хвилин сну. Акторка наголосила, що з усіма іншими сімейними обов'язками вони давно визначилися. Зірка пожартувала, що Еллерт не робить нічого, а вона – все. Однак тоді додала, що єдине, з чим чоловік не стане їй допомагати, це з миттям підлоги.

Він мені одразу сказав: "Ксюша, я ненавиджу мити підлогу, тому, будь ласка, давай цим будеш займатися ти". У всьому іншому він може мені допомогти, але підлога – це моя парафія,
– поділилась Ксенія Мішина.

Зазначимо, що про побут з Олександром Еллертом знаменитість розповідала ще наприкінці грудня минулого року. Тоді вона також зауважувала, що обранець ненавидить мити підлогу, тому він лише пилососить. Схоже, в акторки та гумориста дійсно ідеальна сім'я, адже за останні два місяці вони не знайшли нових приводів для суперечок.

Варто додати, що спільну мову знайшли й діти Мішиної та Еллерта – Платон і Еля. Гуморист заявив, що вони дружать, однак "з дитячими нюансами". Натомість в Елі склалися дуже теплі стосунки з коханою батька.

"У них є жіночі секретики. Вони обговорюють, який потрібен шампунь, чому батько так вчинив чи сказав щось різке всім", – розповів Олександр Еллерт.

Нагадаємо, що разом з дітьми Ксенія Мішина та Олександр Еллерт відпочивали в Домінікані. Разом вони каталися на квадроциклах і насолоджувалися фантастичними краєвидами та піщаними пляжами.