Зірка романтичного шоу "Холостячка" Ксенія Мішина майже відразу після перемоги Олександра Еллерта на шоу, з'їхалась з ним. В інтерв'ю "Фактам ICTV" вона розповіла про побут та спілкування з дітьми.

Читайте також Повтор за Мішиною: нову фотосесію Даші Квіткової та Нікіти Добриніна розкритикували в мережі

Ксенія Мішина про труднощі в побуті

Ксенія Мішина насамперед зазначила, що вона жодного дня не вагалась, чи варто їм з'їхатися з Олександром. Натомість йому на роздуми потрібно було три дні. Зараз пара вже три місяці живуть разом. За словами Ксенії, загалом у них все добре.

Щодо побуту – загалом все добре, але одного разу, пам’ятаю, я попросила його помити підлогу, а він сказав, мовляв, помиєш сама, а я пропилосошу. Ось і всі труднощі,
– розповіла Ксенія Мішина.

Зірка додала, що їхня формула щасливих стосунків стоїть на трьох китах: взаємна повага, кохання і підтримка. Окрім них – спокій і тепло.

Зірка "Холостячки" про стосунки з дітьми

Акторка розповіла, що вона з Елею (донькою Олександра) подружилась і вибудувала чудові взаємини. Ксенія та Еля бачаться тоді, коли дівчинка має час.

"Вони подружилися з Платоном, нещодавно разом відвідували аквапарк, де чудово провели час. Сподіваюся, незабаром ми зблизимося ще більше: я дуже хочу бути для неї подругою", – додала Ксенія Мішина.