У Великій Британії День матері святкують в іншу дату, аніж у світі – 19 березня. Сьогодні з сімейним святом привітанням поділився Чарльз III і королева-консорт Камілла.

До слова На кораблі та в повітряній академії: 17-річна принцеса Іспанії пройде 3-річне військове навчання

Король Чарльз III і Камілла вітають з Днем матері

На офіційній сторінці королівської родини Чарльз III та його дружина опублікували особливі для світлини. Король показав архівний кадр, на якому зображений разом з покійною Єлизаветою II. На цій світлині Чарльз III – ще малюк.


Єлизавета II з сином / Фото з інстаграму королівської сім'ї

Королева-консорт Камілла також зворушила своїм знімком. На архівному фото вона позувала поруч з мамою Розалінд Шенд. Ненька Камілли померла ще у 1994 році.


Камілла з мамою / Фото з інстаграму королівської сім'ї

У підписі до знімків Чарльз III вшанував не тільки свою покійну матір, але й усіх матусь, що живі, чи спочивають.

Всім матерям усюди та тим, хто сьогодні сумує за своїми мамами, – ми думаємо про вас та бажаємо вам особливого Дня матері.

  • Додамо, після смерті Єлизавети II про неї згадують особливими символічними способами. Зокрема, вдягають її прикраси на публічні заходи та події.
  • Кілька днів тому королева-консорт Камілла здійснила публічний вихід з королем Чарльзом III до Вестмінстерського абатства у Лондоні. Вона одягнула яскраву сукню, яку доповнила брошкою з діамантами та сапфіром, що належала Єлизаветі II.