Відомий український артист Віталій Козловський переживає непростий період через смерть свого батька. Віталій Сергійович пішов з життя 15 серпня у віці 74 років.

Важливо У Віталія Козловського помер батько

Віталій Козловський звернувся до покійного батька

Після втрати батька музикант присвятив померлому батькові щемливий вірш. У ньому Віталій Козловський назвав чоловіка натхненням та кумиром.

"Ти був найкращим із батьків,
Моїм натхненням і кумиром!
Своє життя гідно прожив,
Щоб зараз спочивати з миром".

Прощавай, тату,
– написав наприкінці Віталій Козловський.

У дописі артист показав миловидні світлини з татом. На них Віталій зображений з батьком біля річки на відпочинку.


Віталій Козловський з батьком / Фото з інстаграму Віталія Козловського


Віталій Козловський з батьком / Фото з інстаграму Віталія Козловського


Віталій Козловський з батьком / Фото з інстаграму Віталія Козловського

Смерть батька Віталія Козловського

  • Про втрату найріднішої людини артист повідомив у той самий день, 15 серпня. Він не назвав причину смерті, а раніше не повідомляв про хвороби чи погане самопочуття Віталія Сергійовича.
  • Зазначимо, що батько Козловського колись працював електриком. Довгий час він доглядав за дітьми (сином Віталієм і донькою Оленою) самостійно – дружина поїхала до Італії на заробітки. Там вона знайшла іншого коханого.
  • Раніше співак зізнавався, що його мати зраджувала батька, тому вони жили окремо. Та в 73 роки тато артиста знайшов нове кохання – він жив разом із Ніною, яка працювала консьєржкою в його будинку в Києві. Цьому Віталій Сергійович частково завдячував синові – саме він ініціював переїзд батька зі Львова.