Якщо про свої стосунки Віталій Козловський не розповідає взагалі, то про роман батька – із задоволенням. Чоловік зміг оговтатися після зрад дружини, яка вже понад 20 років мешкає в Італії з новою сім'єю, та стати щасливим в 73 роки.

До теми Раміна Есхакзай розповіла, чому не коментує участь у шоу "Холостяк" та стосунки з Козловським

Віталій Козловський про кохання батька

З минулого року батько співака живе у власній квартирі в Києві, яку йому придбав зірковий син. Його переїзд зі Львова був доленосний, адже жінка Ніна, з якою він зараз має стосунки, працювала консьєржкою в тому будинку, в який заселився чоловік.

Віталій Козловський розповів, що ініціатором знайомства став саме його батько. Спілкування з жінкою той почав з фрази: "Тільки не закохайся в мене". Артист щиро захоплюється татком, адже він зумів стати щасливим навіть попри те, що був зневірений в жінках.

Це найдивовижніше, що сталося в його житті. І в моєму так само. Я не можу натішитися щастям свого батька, який за обставинами життя був зневіреній в жінках і точно не міг уявити, що у свої 73 роки він закохається. Вона проста, але така надзвичайна жінка,
– розповів співак.

За словами музиканта, зараз батько живе з коханою Ніною. Вони підтримують одне одного, що зворушує Козловського. На думку знаменитості, це саме та жінка, яку тато шукав все життя. Адже його мама Тетяна зраджувала батька та мала роман з іншими чоловіками, коли сину було всього чотири роки.

"Ти не знаєш, де загубиш, а де знайдеш. Твоя людина може бути завжди десь біля тебе", – висловився артист.


Віталій Козловський з батьком / Фото Instagram / @vkozlovskiy