Lida Lee (справжнє ім'я – Лідія Скорубська) не стала розголошувати ім'я бойфренда-аб'юзера, адже, схоже, по-справжньому любила колишнього. Та, за словами учасниці "Танців з зірками", хлопець був проти її кар'єри співачки.

До теми "Танці з зірками 2021" 2 випуск: важка травма Оруджової та сімейна драма Войтенка

Юнак нібито хотів, щоб поряд з ним була жінка, яка "тільки готує, дивиться тільки на нього й робить усе те, що він каже".

У моєму житті був bad guy. Я ніколи не чула: "Ти молодець, гарно виступила, заспівала. У цих стосунках я знецінила себе як жінку, як артистку. Але, мабуть, для нього цього було замало,
– заявила Lida Lee.

Як ділиться артистка, саме після цих аб'юзивних стосунків з'явилось каре й та сама Lida Lee, якою захоплюються тисячі фанів.

"Було багато психологічного аб'юзу. Його не можна викреслити навіть зараз. Було боляче, було складно, але я вдячна", – прокоментувала співачка.

Відтак, пристрасне танго на "Танцях з зірками" Lida Lee присвятила дівчатам, які бодай раз у житті були з bad guy. "Ніколи не треба боятися ставити крапку і йти далі", – головний меседж постановки красуні з харизматичним Олексієм Базелою.

"Танці з зірками 2021" 1 випуск: дивіться онлайн – виступ Lida Lee та Олексія Базели

Нагадаємо, у грудні минулого року Lida Lee опинилась у центрі чуток. У мережі припускали, що кар'єру співачки фінансує заможний бойфренд. Тоді вона заявляла: коханий з музичної сфери, однак дорогі кліпи, дизайнерський одяг і вдалі пісні – заслуга Monatik Corporation.

До слова, контракт з Lida Lee продюсерський центр Монатіка розірвав у липні цього року. Колишніх бек-вокалісток він просував усього рік замість десяти, як йшлось у договорі.