На відміну від багатьох зіркових друзів Олексій Дурнєв не журиться в мережі, а підтримує бойовий дух українців. Він вірить у нашу перемогу та запевняє, що долучиться до підняття рідного Маріуполя з руїн.

Читайте також Олексій Дурнєв пригадав, як 12 годин вмовляв батьків виїхати з-під Гостомеля

Як Дурнєв буде відбудовувати Маріуполь

Ютуб-блогер з 788-тисячною аудиторією хоче створити фонд, долучити до нього відомих маріупольців і взятися, наприклад, за культурні будівлі. Він планує говорити про знищений ущент Маріуполь на міжнародному рівні й сподівається на гранти від Європи.

Я тішуся думкою, що після перемоги ми поїдемо в Маріуполь і будемо робити все для того, щоб якнайшвидше відновити це прекрасне місто… Разом ми щось вигадаємо, воно спрацює. Відновимо, буде ще краще,
– запевнив Олексій Дурнєв.

Що Дурнєв говорив про Маріуполь

  • У Маріуполі залишилися рідні зірки – тітка та двоюрідний брат, з якими немає жодного зв'язку. Хресній Дурнєва вдалось вирватися з оточення тільки 17 березня і вивести з собою сина.
  • Хоч у Маріуполі блогер був два роки тому, зараз як ніколи часто згадує про нього. Його найприємніший спогад – 1 вересня в міському ліцеї, де він почувався як у серіалі "Беверлі-Гіллз".