Вона зауважила, що всім зараз складно. Крім того, модель зізналася, чи розповіла вона донькам Мейбл та Евелін про хворобу батька.

Важливо Після гучного скандалу: на "Міс Україна-2023" обрали переможницю

Як родина Брюса Вілліса справляється з його хворобою

Емма зазначила, що їхні з актором доньки знають про захворювання тата. Вона розповіла дівчатам, оскільки, не хотіла, щоб "діагноз батька чи будь-яка форма деменції були клеймом або ганьбою". Водночас Хемінг додала, що деменція – сімейна хвороба, тож складно не лише Брюсу, а й іншим членам сім'ї.

Я дізналась, що деменція – це тяжко. Людині з діагнозом тяжко. Сім’ї також. І це однаково тяжко і Брюсу, і мені, і нашим дівчатам,
– поділилася Емма.

Інтерв'ю з дружиною Брюса Вілліса: дивіться відео онлайн

Що відомо про стан здоров'я Брюса Вілліса: головне

  • Навесні 2022 року актору діагностували афазію, втім здоров'я актора суттєво погіршилося. І вже у лютому чоловіку встановили точний діагноз – лобно-скронева деменція.

Що таке деменція?

Це погіршення функцій мозку, які впливають на пам'ять, мислення, здатність приймати рішення та виконувати повсякденні завдання. Людина, якій діагностували цю хворобу, може втрачати пам'ять або не розрізняти дні тижня, роки, чи навіть не впізнавати власне оточення. Ці ознаки можуть проявлятися в різний спосіб у різних людей і на різних стадіях розвитку деменції.
  • Колишня дружина Брюса Вілліса Демі Мур допомагає сім'ї актора впоратися з його важким захворюванням. Вона навіть пішла з кіно, коли дізналася про страшну хворобу екса.
  • Відомо, що у зв'язку із захворюванням, Вілліс склав заповіт. Видання Radar написало, що статки знаменитості оцінюються у 250 мільйонів доларів. Їх актор вирішив поділити між доньками від Демі Мур та сім'єю, з якою живе зараз. Відомо, що Румер, Скаут і Таллула можуть отримати тільки по одному мільйону мільйон доларів. Решта коштів дістануться його дружині Еммі Гемінг та їхнім спільним донькам.