Відео, про яке гудять фани, з'явилося в інстаграм-профілі Брітні Спірс два дні тому, 7 травня. На ньому 41-річна артистка танцює на камеру у жовтому топі й мінішортах. Ролик здався підозрілим, бо з її обличчя нібито спадає маска.

Читайте також Знаменита Барбра Стрейзанд пожертвувала 240 тисяч доларів на медичну допомогу

Чому фани думають, що Брітні Спірс немає серед живих

Шанувальник Брітні Спірс думає, що хтось інший веде її інстаграм, використовуючи технології deepfake. У розкадруванні видно, що коли зірка закриває руками ніс, губи і підборіддя, її обличчя на мить змінюється і стає зрозуміло, що це зовсім інша людина – з меншими та світлішими очима, тоншими бровами.

"Deepfakes справжні, їх легко створити, для цього я використовував безкоштовний додаток", – прокоментував фанат після того, як узяв за основу відео з моделлю і за допомогою цієї технології перетворив її обличчя на обличчя Брітні.

У коментарях підняли ґвалт і вимагають, щоб Брітні Спірс вийшла у прямий ефір і довела, що з нею все гаразд:

  • "Я дивився в очі Брітні 25 років, це дійсно не справжня вона";
  • "Мені здається, Брітні вже не з нами";
  • "Я не хочу вірити, але це не вона";
  • "Ми вимагаємо появи Брітні у прямому ефірі";
  • "Я відчував, що з нею щось не так".

Важливо, що вірусному відео вже кілька днів, і за цей час воно набрало більш як півмільйона переглядів. Однак ніхто – ані молодий чоловік Брітні Спірс Сем Асгарі, ані її представники – не відповів на чутки, що співачки немає серед живих.

  • Нагадаємо, у серпні минулого року Брітні Спірс позбулася опікунства батька й випустила першу за 6 років пісню. Це дует з з Елтоном Джоном – Hold Me Closer, кліп на який зняла українка Таня Муіньо. У ньому навіть є синьо-жовті кольори.