Після виходу документального фільму про Брітні Спірс Framing Britney Spears (автори – журналісти The New York Times) тема опікунства над співачкою вкотре піднялась. Адвокат батька Брітні – Вівіан Лі Торін спробувала захистити чоловіка та пояснити, що Джеймс Спірс врятував свою доньку життя і хоче для неї тільки кращого.

Читайте також Рух #FreeBritneySpears: що не так з опікунством над співачкою

Адвокат Джеймса Спірса про його стосунки з донькою

Чимало шанувальників співачки переконані, що контроль наж 39-річною Брітні Спірс не потрібен, адже усе її проблемне минуле з наркотиками і депресією – позаду. Втім, адвокат Джеймса має на це іншу думку.

За словами Вівіан, Джеймс Спірс дуже любить свою доньку, а всі спекуляції у ЗМІ та документальному фільні – далекі від правди.

"Джеймі любить свою дочку. У них, як і в будь-який інший сім'ї, час від часу виникають проблеми, але це жодним чином не відміняє того, що вони люблять і підтримують один одного. Брітні знає, що батько любить її, і вона знає, що може звернутися до нього в будь-який час. Джеймі є опікуном Брітні, тому що любить її. Він хоче кращого для неї", – додала жінка.

До теми Захищає від корисливих людей: батько Брітні Спірс розповів, чому добивається опікунства

Про фінанси і бажання Брітні

Вівіан Лі Торін додала, що коли Джеймс Спірс у 2008 році взяв під опікунство доньку, активи співачки становили всього 2,8 мільйона доларів. Тоді вона була в боргах і зіткнулася з судовими позовами на суму в мільйони доларів. Але завдяки батькові вона вирішила свої фінансові проблеми і зараз її на її рахунку – 60 мільйонів доларів. Адвокат наголосила, що саме батько Брітні допоміг їй повернути право опіки над двома дітьми – 15-річним Шоном і 14-річним Джейденом від колишнього чоловіка Кевіна Федерлайна.

Він співпрацював з нею, щоб допомогти їй повернути право опіки над дітьми. Він налагодив її справи з фінансами. І він створив для неї безпечне середовище, щоб вона могла жити так, як хоче, далеко від засобів масової інформації, які завдають їй стільки страждань,
– додала вона.


Брітні Спірс з батьком Джеймсом Спірсом у 2008 році / Getty Images

Зокрема, батько Брітні, за словами адвоката, завжди йде доньці на зустріч, якщо вона хоче випустити альбом, виступити десь або ж щоб її ім'я десь використовувалось. Він начебто ніколи не стоїть у неї на шляху. Також Вівіан Лі Торін зазначила, що на початку пандемії Брітні відпочивала у Луїзіані разом з батьком та іншими рідними, і вона жодного разу не попросила його відійти від справ.

Що стосується того, чому співачка не звернулася до громадськості безпосередньо, щоб покласти край усій драмі і спекуляцій навколо її опікунства, Торін не знає. Вона відповіла журналісту: "Запитай Брітні".