Закохані Бред Пітт та Люкке Лі живуть в елітному районі Лос-Феліз у Лос-Анджелесі. За повідомленням інсайдерів, їхні маєтки розташовані всього у трьох хвилинах їзди. Це нібито й зблизило голлівудського холостяка зі співачкою.

Це обговорюють всі Маколей Калкін з "Сам удома" заручився з Брендою Сонг, яка народила йому сина, – ЗМІ

Бред і Люкке змогли так легко залишатися непоміченими, бо вони сусіди. Для Бреда ідеально те, що та, хто йому подобається, живе так близько,
– йдеться в джерелі.

Зірки таємно зустрічаються з середини 2021 року. Увесь цей час їм вдавалося уникати папараці. Лише нещодавно їх помітили разом у новому італійському ресторані Mother Wolf, в якому тусується весь голлівудський бомонд.

Що відомо про Люкке Лі

35-річна Люкке Лі родом зі Швеції. 19-річною вона переїхала в Нью-Йорк, де й почалась її кар'єра співачки. Справжню хвилю популярності їй приніс So Sad So Sexy, випущений 2018 року.

Артистка зустрічалась з музикантом та експродюсером Джеффом Баскером. 2016 року вона народила йому сина Діона, якого виховує сама.

Люкке Лі – нова кохана Бреда Пітта / Фото з інстаграму співачки

Люкке Лі з сином Діоном / Фото з інстаграму співачки

З ким у Бреда Пітта був роман після Анджеліни Джолі

  • У квітні 2017 року голлівудському актору приписували роман з колегою Сієною Міллер – зіркою фільму "G.I. Joe: Атака Кобри". Однак дівчина спростовувала ці плітки.
  • Через пів року ЗМІ писали, що в Бреда Пітта роман з актрисою Еллою Пернелл, молодшою на 33 роки. Почуття між ними нібито спалахнули під час екранізації книжки Стефані Данлер "Солодка гіркота", де холостяк виступав продюсером.
  • У жовтні 2018 року західна преса писала про роман актора з духовною наставницею Сет Харі Халсою. Вона нібито допомогла Бреду Пітту впоратися зі стресом після розлучення.
  • Однак найбільше обговорення викликали стосунки Бреда Пітта з моделлю Ніколь Потуральські, вдвічі молодшою за нього. Вони зустрічались близько року й розійшлись через відстань: він хотів бути поряд з дітьми в Лос-Анджелесі, а вона – в Німеччині.