"Корона" 4 сезон: сюжет

Прем'єра нових серій "Корони" відбулась 15 листопада 2020 року, інформує 24 канал. У 4 сезоні стрічки глядачі змогли побачити, як принц Чарльз будував стосунки з тендітною принцесою Діаною.

Більше про серіал Булімія принцеси Діани і сім'я Тетчер: актриси серіалу "Корона" розкрили цікаві деталі 4 сезону

Після розкішного весілля, на якому автори проєкту не акцентували увагу, все життя Леді Ді кардинально змінилось. За сюжетом, спілкування з Чарльзом щоразу погіршується, про що Діана мала забути під час офіційних виходів. Демонструючи ідилію на публіці, подружжя все більше мало непорозумінь за закритими дверима палацу. Сама ж принцеса Діана згодом розповідала пресі, що у шлюбі їх завжди було троє.

Представниця монархії була особисто знайома зі своєю суперницею – Каміллою Паркер. Тому й не дивно, що весь час Діана не почувалась щасливою і на фоні постійного стресу мала булімію.

Реакція мережі на серіал "Корона 4"

Після перегляду нових серій "Корони" у твіттері розмістили десятки гнівних повідомлень, у яких люди засудили принца Чарльза. За їхніми словами, якби королева дала згоду на шлюб чоловіка з розлученою Каміллою, Діана і досі була б жива та не пережила стільки болю.

Так ніяково спостерігати за спілкуванням Камілли і Діани в 3 серії "Корони". Це наводить на думку, що якби тільки королівська сім'я дозволила Чарльзу і Каміллі одружитися, юна Діана була б врятована від такого душевного болю, – написали користувачі мережі.

Дивіться також Архівне фото принцеси Діани опублікували перед прем'єрою "Корони"

"Після перегляду 4 сезону "Корони" моє серце ще більше розбите через принцесу Діану. Вона заслуговувала значно кращого", – написали у мережі.

"Не знаю, що безглуздіше. Те, що йому було 28, а їй 16, коли вони познайомилися. Те, що він схожий на розчавлену ногу. Те, що у нього весь час був роман з Каміллою. Огидно. Ця людина – справжнє сміття. Отруйна повія", – написав обурений кіноман.

Камілла розуміє, що вона в тренді, тому що репутація, яку вона відновлювала десятиліттями, знову зруйнована ( і це справедливо) завдяки 4 сезону "Корони", – написали користувачі мережі.

“Скільки разів ця сім’я може зробити ту ж саму помилку? Заборона шлюбів, які варто дозволити, примушування інших, які не повинні цього робити... Щоразу є наслідки", – наголосила глядачка "Корони".

Цікаво Історія повторюється, – зірка "Корони" розповіла про схожість принцеси Діани і Меган Маркл

Водночас у мережі відзначили, що тільки тепер люди зрозуміли, чому принц Гаррі та Меган Маркл зреклись від королівських обов'язків та оселились подалі від палацу. І хоч ця пара не мала любовного трикутника, герцогиня Сассекська також не відчувала підтримки і намагалась протистояти шаленому тиску.

"Принц Чарльз у тренді, тому що покоління Z і мілленіали дізналися про те, що він ображав принцесу Діану. Відхід Гаррі і Меган мав сенс, але тепер, коли я подивилася Корону, я зрозуміла, що це мало моральний сенс. Гаррі пішов, щоб захистити свою сім'ю, родину, яку він обрав", – зазначили у мережі.

"Меган Маркл, після того, як побачила ажіотаж від перегляду нового сезону "Корони" та обговорення у твіттері, як погано поводилися з Діаною", – з гумором підкреслили користувачі мережі.