Начальник штабу бригади спеціального призначення "Азов" НГУ Богдан "Тавр" Кротевич негативно відгукнувся про чоловіків, які виїхали з України незаконно. Військовий пояснив, що саме дратує його найбільше.

Дивіться також Не просто дурень, а м*дак, – Коля Серга емоційно висловився про Влада Яму та Потапа

Кому б "Тавр" набив лице

На думку "Тавра", абсолютно нормально, якщо за кордон виїжджають жінки з дітьми заради спокою та безпеки. Та зовсім інакше він ставиться до тих, хто перетинає кордон незаконно.

"Мене не так бісить, що вони поїхали, мене бісить, що вони колись повернуться. Мене просто це виводить з себе. І вони повернуться. Мене тригерить те, що вони, скоріш за все, не понесуть ніякого покарання. Знову ж таки, питання справедливості. Просто виводить", – поділився Кротевич.

Захисник назвав українського артиста, до якого в нього особливо негативне ставлення. "Тавр" вважає, що коли вже й ходити на розважальні заходи, то й кадри з них тримати при собі.

І ще дехто дозволяє викладати відео з вечірок. Влад Яма десь там свої вініли крутить. Йому би я лице набив, просто отак по-чоловічому. Всяким ТрО Барселони,
– додав "Тавр".

Інтерв'ю з Богданом "Тавром" Кротевичем: дивіться відео онлайн

Де зараз Влад Яма

  • З початку повномасштабного вторгнення Влад Яма виїхав у Сполучені Штати разом з дружиною Лілією та сином. Багато хто припускає, що його виїзд був незаконним, адже за словами Ями, він поїхав з країни 24 лютого.
  • У США танцівник працює хореографом. Там він часто світиться на вечірках, де працює то ведучим (і спілкується російською), то діджеєм. Також проводить благодійні заходи та аукціони, але однаково наривається на хейт майже під кожною публікацією в інтернеті.
  • Влад Яма практично не відповідає на запитання підписників про те, чому він не в Україні чи не на фронті. Судячи з кількох його коментарів, танцівник вважає, що не жити в країні – його право. Щодо фронту артист відповідав так: "дослухаюсь виключно до військових".