Дружина президента завжди приголомшує бездоганним зовнішнім виглядом. Вона вміє обирати одяг відповідно до події, відчуває межу між несмаком і стилем.

Дивіться також Олена Зеленська зачарувала вечірньою сукнею від української дизайнерки: красиві фото

Новий образ Олени Зеленської

На фото, яке перша леді опублікувала в мережі, вона зображена у ніжно-блакитній блузці з плісированими манжетами та чорних штанах. У такому одязі Зеленська виглядала максимально жіночно та вишукано.

Перша леді надає перевагу лаконічним прикрасам і цього разу не робила винятку. На фото вона зображена з мінімалістичними сережками. На обличчі Олени був ніжний макіяж у світлих тонах, а волосся було вкладене в елегантну зачіску. Також увагу привертає червоний манікюр Зеленської.


Олена Зеленська у блакитній блузці / Фото з інстаграму першої леді

Вас може зацікавити Від вечірніх суконь до кросівок у Версалі: найкращі виходи Олени Зеленської за 2021 рік

Текст публікації Олени Зеленської:

Наприкінці кожного року в соцмережах і ЗМІ підбивають підсумки в різних сферах – політиці, економіці тощо. І так само – вголос чи про себе – робить кожен з нас, особливо в нинішні напружені пандемічні часи. Адже якщо почати аналізувати, обов'язково виявиться, що попри велику кількість хвилювань і низку обмежень все-таки вдалося багато що зробити.

Підсумки – наша можливість подякувати всім тим, хто допомагав, підтримував, був поряд. Вони дають змогу зробити висновки й надихатимуть у новому році, стаючи відправною точкою для нових починань.

У наступних дописах під хештегом #МоїПідсумки2021 розкажу про головні результати року у моїх проєктах як першої леді – про безбар'єрність, реформу шкільного харчування, "Партнерство Біарриц" заради рівності, про культурну дипломатію й просування українського за кордоном.

Якщо ви теж хотіли б проаналізувати свій 2021-й і визначитися, що брати із собою у 2022-й, – долучайтеся, діліться, нехай це буде наш спільний хештег!