Через три дні після вторгнення Росії в Україну самопроголошений президент Білорусі офіційно підтвердив, що з країни і справді запускались ракети на Україну. Тепер Лукашенко думає про активну участь його армії у бойових діях, оскільки Росія відчуває гостру нестачу палива й продовольства.

Читайте також "Наслідки трагедії будуть на ваших руках": зірки звертаються до росіян та світу

У зв'язку з цим українська співачка Настя Каменських миттєво звернулась до білоруської публіки, аби жінки не відпускали на війну в Україну своїх дітей. Також її послання було знову спрямоване і до росіян.

Білоруські та російські мами!!! Благаємо! Не відпускайте ваших дітей, ваших синів на вірну смерть! Не відпускайте їх воювати проти людей України! Благаємо, давайте зупинимо цю війну! У нас, в Україні, смертельна ситуація! Не пускайте! Рятуйте і ваших дітей, і наших!
– благально попросила зірка.

Зі схожим зверненням виступив чоловік Каменських – Олексій Потапенко.

Каменських також раніше публікувала кілька відеороликів з моторошними кадрами обстрілів столиці України та інших міст. Вона просить росіян вийти на вулиці проти режиму Путіна, а також дякує Збройним силам України, що оберігають країну від загарбників.

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини.