Дмитра та Володимира Карякіних затримали за участю СОБРу (спеціального загону швидкого реагування) в повному екіпіруванні. Про це інформує 24 канал з посиланням на білоруські телеграм-канали.

Читайте також Вірте в краще, – Макс Корж висловився щодо ймовірного наступу білорусів на Україну

Братів з гурту Litesound затримали за протести проти Лукашенка

У будинку братів Карякіних у Мінську знайшли "реквізит та невеликий арсенал незареєстрованої зброї та боєприпасів". Усе це нібито належить їхньому батьку. Однак музикантів все одно звинуватили в участі в протестах проти Лукашенка, який вважає себе президентом Білорусі.

Так, за версією слідства, учасники Євробачення-2012 брали участь у "незаконних маршах" з перекриттям доріг, закликали й агітували проти Лукашенка в соцмережах, співпрацювали з екстремістськими організаціями.

Ба більше, учасників гурту Litesound вже змусили "розкаялися" за те, що співали на підтримку Світлани Тихановської та "по дурості" брали участь у мітингу 16 серпня 2020 року.

Зараз ми затримані співробітниками міліції,
– підтвердили брати Карякіни на камеру.

Що відомо про гурт Litesound

  • Брати Володимир і Дмитро Карякіни створили гурт Litesound 2005 року.
  • 2012 року музиканти представили Білорусь на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення. Вони посіли 15 місце й не вийшли у фінал.
  • До слова, їхня участь у Євробаченні-2012 супроводжувався скандалом. На національному відборі нібито перемогла інша, провладна конкурсантка. Однак після оголошення підтасованих результатів вокаліст гурту Litesound вибіг на сцену й у прямому ефірі вигукнув у мікрофон: "Хто голосував за Litesound – встаньте". На ці слова підвівся майже весь зал, тож фальсифікація на користь провладної кандидатки була очевидною. Після цього перемогу на нацвідборі справедливо віддали Володимиру та Дмитру Карякіним.