Небезпечний фанат – 23-річний чоловік на ім'я Джон Гірл, але себе він називає Адамом Люцифером.

До слова Чоловіка, який намагався отруїти маленького принца Джорджа, ув'язнили на 28 років

Біллі Айліш переживає за власну безпеку

19-річна зірка вже подала позов на чоловіка. У ньому вона вказала, що Гірл паркується на території школи неподалік її будинку і стежить за пересуванням.

Коли я виходжу з машини, я чую, як Гірл розмовляє сам з собою зловісним голосом, що ще більше підсилює мою тривогу. Нещодавно він жестом показав, як перерізає мені горло,
– поділилась стривожена Біллі Айліш.

Зокрема чоловік залишає їй "вкрай тривожні й загрозливі" листи, в одному з яких були такі слова: "Ви не можете отримати те, що хочете, якщо тільки ви не хочете померти за мене".

Що відомо про увагу фанатів до Айліш?

  • Зірка вже давно страждає від надмірної уваги фанатів та хейтерів. Вона зізнавалась, що їй важко відчувати булінг у соціальних мережах та чути образи у свою адресу.
  • А в червні минулого року вже заборонили наближатись одному фанату – 24-річну Пренеллу Руссо. Він 7 разів приходив до будинку знаменитості і не дотримувався жодних правил карантину під час пандемії COVID-19. Він часто ночував під їх парканом, спілкувався з батьком та чатував ввечері на вулиці.
  • Суд Лос-Анджелеса видав чоловіку заборонний ордер на три роки. Тепер він не має права наближатися до свого кумира та її сім'ї ближче, ніж на 91 метр. Також ордер забороняє Руссо нападати на Біллі та її сім'ю або переслідувати їх, наближатися до місць, де вона працює.