49-річний актор наголосив, що був гранично чесним з Говардом Стерном – відверто розповів і про сім'ю, і про розлучення, і про алкоголізм. Він був дуже задоволений інтерв'ю, аж поки не натрапив на образливі коментарі у твіттері. Бен Аффлек запевняє, що його звинувачення на адресу Дженніфер Гарнер були вирвані з контексту.

До теми Дженніфер Лопес розізлилась на Бена Аффлека через інтерв'ю про колишню дружину, – ЗМІ

Бен Аффлек виправдався після скандалу з ексдружиною

Зірка стрічки "Бетмен проти Супермена" й подумати не міг, що його слова про алкогольну залежність у шлюбі з Дженніфер Гарнер спровокують скандал. Аффлек вважає, що публіка даремно зводить на нього наклепи, адже він ніколи не хотів образити ексдружину.

Мене виставили найгіршим, найбайдужішим, дурним і жахливим чоловіком. Це неправда. Це повна протилежність тому, хто я є, у що я вірю… Я б ніколи не хотів, щоб мої діти думали, що я кажу погане про їхню маму,
– зізнався Бен Аффлек.

Тут варто додати, що акторка народила йому трьох дітей – доньок Вайолет, якій зараз 16 років, Серафіну, котрій 12 років, і сина Сема, якому 9 років. Саме заради нащадків Аффлек і Гарнер зберегли теплі стосунки.

Коротко про скандал між Беном Аффлеком і Дженніфер Гарнер

  • В інтерв'ю Говарду Стерну актор заявив, що став зловживати алкоголем, бо його шлюб з Гарнер дав тріщину. Він додав, що "ймовірно, все ще пив би", якби не розлучився.
  • Ця заява колишнього дуже ранила зірку "Шпигунки".
  • Ба більше, на бік Дженніфер Гарнер стала навіть теперішня обраниця Аффлека Дженніфер Лопес. Вона була розлючена, що коханий втягнув її в цей скандал.