Співпраця Бебешка з Мілою Нітіч тривала 10 років (2009 – 2019), поки не стався перший розкол у 2016 році. "Останньою краплею" начебто став концерт артистки в Українському домі, де не зібралось 500 людей.

Читайте також "Що вона зробила для української культури": Бобул розкритикував творчість солістки Go_A

"В нас був "розбір польотів" і тоді він видав мені таку фразу: "Ти не Алла Пугачова!". І це був перший раз, коли я сказала, що хочу піти. На що він сказав: "Ну йди, але пісні і ім’я залишаються мені". А мені легше було поховати своє ім’я ніж віддати йому!" – поділилася співачка у програмі.

Ситуацію зі своєї сторони також прокоментував продюсер Бебешко. За його словами, вона "прошибала вокалом і була українською Вітні Г'юстон". Але через нібито власну лінь вона за 4 останніх роки не написала жодного самостійного хіта.

Вона мала зайняти статус державної співачки. Але вона мені сказала, що молода. Яка ти молода?! 30 років – стара баба і ти завжди виглядала на 40 років! Ти грузна!.. Я дав їй можливість експериментувати. Вона лінива. Я не хочу її образити, але це правда!
– заявив Володимир Бебешко.

Що ще цікавого розповість Міла Нітіч та її колишній наставник Бебешко можна буде дізнатись згодом у повному інтерв'ю, яке вийде 11 листопада ввечері.

Що відомо про Мілу Нітіч

  • Вперше артистка заявила про себе на проєкті "Караоке на майдані" у Києві у 2008 році. Там вона і стала учасницею десятого сезону телепроєкту "Шанс" і пройшла у фінал.
  • Влітку 2009 року вона виступила на конкурсі "Нова хвиля 2009", де посіла 7 місце, розділивши його з гуртом "Пара Нормальних". Там вона отримала приз від Алли Пугачової – 50 тисяч доларів.
  • Того ж року в Міли Нітіч розпочалась співпраця з продюсером Володимиром Бебешком.
  • У 2011 році вона стала учасницею українського відбору Євробачення – 2011, а також учасницею "Голос країни" у складі команди Стаса П'єхи. На вокальний проєкт вона повернулась у 2021 році в складі команди Тіни Кароль, проте не змогла потрапити до півфіналу.
  • За час кар'єри вона випустила 14 пісень та 1 альбом під назвою "Просто быть счастливой" (2015).