Попри численні спроби громадських активістів перешкодити приїзду Басти в Україну, два його концерти в Києві все ж відбулися. Репер, який через заборону на в'їзд не виступав в Україні чотири роки, зібрав безліч фанів у столичному клубі Stereo Plaza.

До теми Розколює народ, – Yarmak засудив СБУ за дозволений в'їзд Басти в Україну

Переважна більшість глядачів опинилась у фан-зоні. Публіка не дотримувалася ані соціальної дистанції, ані інших карантинних норм. Шанувальники Басти співали пісні кумира разом з ним і бурхливо реагували на кожен трек.

Відео з концертів Басти в Києві

До теми Ї*ануті, – неадекватна фанатка Басти влаштувала істерику перед концертом

Варто додати, що напередодні другого концерту Басти в Києві, який відбувся 26 червня, активісти розмістили на мосту перед Stereo Plaza банер з написом "Баста – русня" та запалили фаєри. Сергій Стерненко назвав акцію "підказкою для СБУ".

Небайдужі громадяни та сусіди, обурені гучною музикою і неадекватною поведінкою фанатів Басти, залишили там важливий меседж. В першу чергу, це підказка для Служби безпеки України,
– написав активіст.

Концерти Басти в Україні: головне

  • Про наміри провести концерти в Україні Баста оголосив ще в грудні минулого року. Відбулось це незадовго після того, як репера виключили зі списку осіб, що загрожують нацбезпеці України. Він зник з цього переліку після того, як минув 3-річний термін заборони за в'їзд.
  • На початку травня Баста приїхав у Київ, його помітили в ресторані на Хрещатику. Там охоронці репера накинулися на киянина, який спитав співака, чий Крим.
  • Напередодні гастролей Басти в Києві та Одесі з'явилась інформація, що СБУ просить Мінкульт включити його в "чорний список". Однак згодом у Міністерстві культури заявили, що не отримували подання від СБУ.
  • Так, активісти у Києві намагалися зірвати концерт Басти. Протестувальники тримали в руках плакати "Баста підтримав окупацію Криму", "Баста фінансує російську армію" та скандували "Ганьба".