4 випуск 11 сезону проєкту "Холостяк" був емоційним та насиченим. Він вразив глядачів великою кількістю поцілунків, віденським балом та неочікуваними побаченнями. Однією з учасниць, з якою Михайло Заливако попрощався, стала Анна Гузєєва.

Варто прочитати Було смішно та вульгарно, – Аня з "Холостяка-11" прокоментувала масаж ніг на першому побаченні

Анна з "Холостяка-11" про виліт з шоу

Дівчина опублікувала на особистій сторінці в інстаграмі допис, де розповіла про виліт з шоу. Вона зазначила, що навчання, робота, величезна кількість захоплень, сім'я, друзі, домашні улюблениці та плани на майбутнє чекають на неї.

Я виходжу на волю та повертаюся до звичного способу життя!
– наголосила Аня.

Дівчина подякувала проєкту за те, що подарував їй знайомство з декількома милими, розумними, добрими, веселими, талановитими, сексуальними та щирими дівчатами, які були серед учасниць: "Мої дівчатка, я дуже ціную ваш прихід в моє життя!".

А тим, хто залишився, з усього серця бажаю продовжувати робити круте шоу для глядачів, оскільки знаю, що це важко фізично й емоційно. Це важка робота,
– поділилася Анна.

Також дівчина зазначила, що цінує прихід у своє життя великої кількості нових підписників, які активно підтримують її та хвалять: "Будуть люди, які, можливо, й не будуть мене любити, але для кожної людини в житті дуже важливо мати рівновагу двох енергій: безумовна любов і хейт, приправлений критикою".

Я закінчую цю дуже маленьку історію свого життя зі звичною мені філософією, яка запам'ятається. Моя філософія завжди означала вдячність за все, що відбувається в моєму житті, без агресії та образи!
– написала в публікації Анна.