Михайло Заливако під час прощання з Анею зізнався, що розчарувався в ній. У 4 випуску проєкту дівчина приділяла увагу не лише йому, а й фліртувала з другом Сергієм і головним героєм минулого сезону Максимом Михайлюком, які стали гостями випуску. Проте учасниця також здивувала тим, що зробила під час першого побачення масаж ніг.

До теми Холостяк 11 сезон 4 випуск: подорож епохами, розкішний віденський бал та поцілунки

Аня з "Холостяка-11" про масаж ніг

Учасниця поширила допис, в якому розповіла, що на перше побачення йшла в очікуванні романтики, а потрапили в заклад, де літри алкоголю та гра в рулетку, умови якої такі: виконай всі завдання або пий штрафні чарки текіли. Також Аня висловилася про цей випадок: "Було смішно та вульгарно".

Щоразу, коли я підіймала чарку, пила, бо відмовлялася від виконання таких завдань, як "роздягнутися повністю" або "покритикувати присутніх" (я принципово ніколи не критикую навколишніх, можу лише пожартувати над собою). І таких завдань було дуже багато,
– поділилася Гузєєва.

Вона додала, що ефірний час обмежений і у випуск мають ввійти лише найбільш екстраординарні, резонансні моменти, які виведуть публіку на емоцію, а не на розмови про сімейні цінності та високі матерії, які також мали місце бути.

Саме ці 50 секунд, протягом яких я торкалася до ступнів Михайла та жартувала, викликали у вас багато емоцій: у когось сміх, а в когось критику. А Розалі та Джессіка в коментарях про мій масаж ніг не втратили нагоди показати всім, що мають відношення до благочестивості, хоча б в усній формі,
– наголосила Аня.

"Що ж, завдання телебачення саме таке: за будь-яку ціну не залишити вас байдужими. В цьому веселому шоу ми – його учасники, грали, жили, сміялися, плакали і жартували саме для вас і трішки для себе. І ви також маєте розуміти, що реальне життя – це те, що жодним чином не пов'язане з неймовірними телевізійними шоу і тою казкою, яка в них показана. Не даремно ж девіз нашого улюбленого телеканалу СТБ: "Можливо все!". І сміх, і плач, дорогі друзі!", – розповіла ексучасниця "Холостяка-11".