На думку Анни Вінтур, єдиною метою видання було підкреслити успіх, якого досягла Гарріс. Про це вона розповіла у подкасті The New York Times Swish, передає The Guardian.

Зверніть увагу В улюблених кедах: майбутня віцепрезидент США Камала Гарріс стала зіркою Vogue

Ми хотіли лише віддати належне дивовижній перемозі обраного віцепрезидента Камали Гарріс, показати важливість цього моменту в історії Америки і його важливість для всіх жінок світу з не білим кольором шкіри,
– пояснила Анна Вінтур.

Вона також додала, що менш формальний портрет Гарріс транслює момент, в якому ми живемо: незважаючи на пандемію, обраний президент США Джо Байден і віцепрезидент Камала Гарріс отримали блискавичну перемогу і провели успішну виборчу кампанію.


Камала Гарріс для лютневого Vogue US / Фото Vogue US

Читачі також звинувачували фотографа Тайлера Мітчелла, а також редакторів журналу, що вони зробили портрети Камали надто розмитими і пересвіченими, аби зробити колір шкіри політикині дещо світлішим, ніж є насправді. Лодамо, що Гарріс стала першою темношкірою жінкою-віцепрезидентом за всю історію США.

Що відомо про новий випуск Vogue з Гарріс?

Нещодавно в мережі з'явились дві фотографії Камали Гарріс, яка позує на обкладинці глянцю. На одному фото вона одягнена у світло-голубий костюм з білою блузою, а на іншому – у кедах, джинсах та чорному блейзері, тобто, більш неформальному образі.

Справа в тому, що команда Гаррі при погодженні номеру попросила розмістити на обкладинці перше фото, з блакитним костюмом, проте редактори вирішили по-іншому і опублікували журнал з образом "у кедах Converse". За інформацією ЗМІ, команда віцепрезидента розчарувалась співпрацею з журналом, через що редактори швидко анонсували випуск цифрової версії журналу, де Камала – у блакитному костюмі. Щоправда, друкована версія вже вийшла з іншим фото.

Сукупність цих факторів неабияк розчарувала читачів видання та прихильників Демократичної партії США, відтак в мережі розгорілась ціла дискусія, що Анну Вінтур треба усунути з посади, оскільки вона зробила "повний хаос" з номером про Камалу. Чимало читачів назвали лютневий випуск журналу повним провалом.