Свіжий номер американського глянцю Vogue став справжньою несподіванкою для шанувальників Демократичної партії, адже їхня представниця Камала мала можливість знятись у фотосесії для журналу. "Мада віцепрезидент! Камала Гарріс та нова Америка", – саме так звучить головна тема номеру.

Цікаво Лаконічні костюми та кросівки: стиль віцепрезизентки США Камали Гарріс

Автором знімків, перші з яких вже з'явились в мережі, став американський фотограф Тайлер Мітчелл. Що цікаво, темношкірого митця найняли на роботу у журнал, коли він фотографував для глянцю співачку Бейонсе.

Модні образи Камали Гарріс для Vogue

Для глянцю Камала Гарріс приміряла два образи: блакитний костюм з білою блузою, та темні джинси-скінні з чорним блейзером і чорними кедами Converse, які вона колекціонує. Фотосесія відбулась у студії на золотистому тлі з бежевими шторами та біля зелено-рожевих декорацій.


Камала Гарріс знялась для журналу Vogue / Фото Vogue US


Камала Гарріс знялась для журналу Vogue / Фото Vogue US

За інформацією видання Hollywood Reporter, команда Гарріс залишилась незадоволеною співпрацею з журналом Vogue, оскільки спочатку було домовлено, що на обкладинці глянцю Камала постане у блакитному костюмі, проте редактори випустили журнал із образом у кедах. Згодом у редакцію просочилась інформація про негативну реакцію команди майбутнього віцепрезидента, і у Vogue оперативно випустили ще одну обкладинку із Камалою, яка прикрасить цифрову версію журналу. "Образ із кедами" все ж вийде у друкованій версії.

Реакція шанувальників

Читачі зраділи новому випуску журналу, проте чимало фанатів зазначили, що нові знімки Камали є нечіткими та розмитими, і начебто спеціально пересвіченими, аби зробити колір темношкірої юристки трішки світлішим.