Підписники пари не зрозуміли, чому Анна та Олександр грубо відповідали на чутки про розлучення, якщо все-таки вирішили розірвати шлюб. Співачка прокоментувала це в інстаграм-сторіз.

Цікаво В Ані впізнала себе, – Оля Цибульська вразила реакцією на розлучення Трінчер і Волошина

Чи була зрада в стосунках Трінчер і Волошниа

Виконавиця підкреслила, що рішення про розлучення було прийнято нещодавно. Про кризу вони говорили відверто. Також Анна вперше зізналась, чи зраджував її колишній коханий.

Прийняли це рішення нещодавно. До цього ми відверто казали, що у нас проблеми у стосунках... Ми старалися все налагодити, ми ходили на терапію. А хтось просто нахабно хайпував, підливаючи масло у вогонь, підкидаючи такі бридкі чутки, як "зрада", якої ніколи не було,
– поставила крапку Трінчер.


Анна Трінчер про зраду / Фото з інстаграм-сторіз

Про що саме мова

  • Ще у серпні Анна Трінчер та Олександр Волошин повідомили у кризу в стосунках. Через неї вони навіть роз'їхалися, хоч кількома тижнями раніше хвалилися спільним будинком.
  • Вже через місяць блогер-пліткар Богдан Беспалов повідомив, що пара розлучається. Та серед причин він назвав зраду Олександра Волошина, що обурило співачку.
  • Вона різко відповіла на ці чутки і запевнила, що не була б разом з людиною, яка її зрадила: "Я абсолютно зневажаю, засуджую і посилаю нах*й людей, які займаються поширенням фактів і фальсифікують реальність…Ідуть нах*й".