Співачка Анна Трінчер і блогер Олександр Волошин активно готуються до одруження, що відбудеться 24 вересня. Певні деталі їхнього святкування змінилися.

До слова Я хочу відволікатися, – Ксенія Мішина про хейт нового сезону "Холостяка"

Трінчер скасувала весільну церемонію

Анна Трінчер розповіла, що дуже загорілась підготовкою та вирішила влаштувати весільну церемонію з виїзним розписом, а також запросити друзів.

Розпис, який ми готували місяць, ми скасували. Будемо святкувати лише з родичами, підемо до РАЦСу, розпишемося і на цьому все,
– зізналась артистка.


Анна й Олександр про весілля / Фото з інстаграм-сторіз

Блогерка додала, що близько місяця готувалась до цієї церемонії. Однак після безвідповідальності івент-агентства зірка вирішила, що краще зробити свято більш лаконічним.

"За 10 днів ми розуміємо, що у нас нічого нормально не готово. Я розумію, що я не хочу, щоб мені було соромно перед моїми друзями, перед моїми гостями. У мене була сильне нервове напруження, передпанічний стан, і ми вирішили з Сашею скасувати все".


Анна й Олександр про весілля / Фото з інстаграм-сторіз

Що ще відомо про весілля Трінчер

  • Анна та Олександр не організовуватимуть гучної вечірки, адже в країні війна. Зірка розповідала, що вже обрала весільну сукню – ймовірно, вона буде у жовтому вбранні. Також наречені підготували обручки.
  • Анна Трінчер також поділилась, що вже порозсилала запрошення на весілля. Серед гостей буде акторка Наталка Денисенко.
  • Раніше в інтерв'ю 24 каналу співачка зізнавалась, що дуже хоче повінчатися у церкві. Однак невідомо, чи відбудеться вінчання у той самий день, що й розпис. Можливо, це станеться пізніше.