Анна Трінчер та Олександр Волошин 24 вересня відсвяткують річницю весілля. Щоправда, зараз пара працює над покращенням своїх стосунків, адже шлюб переживає кризу. Співачка говорить про це відкрито, бо не хоче демонструвати нещиру ідеальну картинку.

До слова Анна Трінчер на високих підборах впала зі сцени: момент потрапив на відео

Анна Трінчер про кризу в шлюбі

Виконавиця вважає, що зараз у пари відбувається перехід від закоханості до глибокої любові. Та вони над цим працюють, відвідуючи спеціаліста. Зокрема, подружжя пробувало жити окремо, але це лише погіршило ситуацію.

Багато хто каже, що це нормальний період. Перші два з половиною – три роки завжди настає криза: коли пропадає закоханість і починається період дуже дорослого, свідомого і глибокого кохання. І в момент, коли не грають гормони, здається, що щось не так, як раніше,
– поділилась співачка.

Анна Трінчер додала, що вона тримається завдяки медитаціям, чайним церемоніям. До того ж Олександр – турботливий чоловік.

"Ми абсолютно класно комунікуємо. Можливо, наразі в нас немає глибинних стосунків, коли ми постійно про щось розмовляємо, розвиваємося разом, проводимо спільно час. Таких стосунків, які були раніше, у нас поки немає. Головні мої цілі зараз — самореалізуватися, успішно пройти терапію та налагодити особисте життя з коханим", – додала зірка.


Анна Трінчер з чоловіком / Фото з інстаграму зірки

Одна з причин проблем у шлюбі

  • Проблеми у подружжі виникають ще й через ментальні труднощі в Олександра Волошина. Нещодавно стало відомо, що блогеру поставили діагноз – депресія з обсесивно-компульсивним розладом.
  • Анна Трінчер зізналась, що непросто жити з думкою про це. Однак вона вірить у їхній шлюб і те, що всі проблеми вони пройдуть разом.
  • "Не знаю, як описати точно свої емоції. Добре, що я хоча б знаю, що відбувається. Так, мені важко. Це мій чоловік, моя сім'я, яку я обрала і будую вже три роки", – казала зірка.