Шанувальники запідозрили, що пара має серйозні проблеми у шлюбі. Раніше Анна Трінчер зізналася, що переживає не найкращі часи у стосунках з Волошиним.

Цікаво У готелі з рожевою ванною: Володимир Остапчук святкує першу річницю стосунків з новою дівчиною

Трінчер не було на дні народженні чоловіка

Олександр Волошин відсвяткував день народження не в Києві. Спочатку блогер планував побути з родиною, а згодом вирішив святкувати з друзями.

Проте його дружина-співачка не прийшла на його день народження.

"Трішки все пішло не за планом. Зранку мене привітали батьки, а потім я побачив повідомлення від Ані, що її не буде", – поділився блогер.


Трінчер не було на дні народженні Волошина / Фото з його інстаграм-сторіс

Прихильники пари захвилювалися, чи все гаразд в їхніх стосунках. Волошин відповів фанам та пояснив, що Трінчер не приїхала на святкування, бо захворіла.

Крім того, виявилося, що зіркове подружжя образилося на одне одного.

Тоді ми взагалі одне на одного образились. Я образився, бо вона не приїхала. Вона образилась через те, що я їй не телефонував. Хоча я їй телефонував, ми спілкувалися. Було таке непорозуміння, але ми вже все владнали,
– поділився Олександр.


Волошин пояснив, чому Трінчер не приїхала / Скриншот з його інстаграм-сторіс

Додамо, що 24 вересня закохані відсвяткували першу річницю шлюбу. Проте вони провели цей день окремо – Олександр поїхав з друзями в Карпати, а Анна залишилася в Києві.

Раніше ходили чутки про розлучення пари

  • У мережі поширилися чутки про те, що співачка Анна Трінчер після року шлюбу розлучилася з Олександром Волошиним. Проте зіркове подружжя спростувало плітки.
  • Чоловік артистки теж прокоментував ці чутки. Він зазначив, що у них все добре, хоча в стосунках досі є криза.
  • У серпні Трінчер з чоловіком на деякий час роз'їхалися. Таке рішення закохані прийняли на сімейній сесії у психолога. Вони звернулися до спеціаліста через кризу у стосунках.