21 травня закінчився 11 сезон шоу "Холостяк". Головний герой Михайло Заливако попри те, що дав другий шанс Юлі "Зайці", обрав Анну Богдан. Більшість користувачів мережі не погодилась з рішенням "Холостяка" та розкритикували новоспечену пару.

Цікаво Обирає не драму, а простоту, – Даша Ульянова прокоментувала фінал "Холостяка-11"

Анна Богдан відповіла на критику в мережі

Обраниця Заливаки заявила, що їй байдуже на думку інших, бо головне – що вона знає правду. Вона додала, що з Михайлом її звів збіг обставин. Анна Богдан заповнила анкету на проєкт завдяки наполегливості сестри.

Завдяки нашому спілкуванню в скайпі він зрозумів, що щось в мені його чіпляє. Завдяки тому, що я не боюся висловлювати свою думку і показувати справжні емоції – він побачив мене справжню,
– висловилась Богдан.

"У кожного з нас є свої мінуси й свої плюси. Немає людей ідеальних. Тому ми і вибираємо тих, з мінусами яких ми згодні миритися і, можливо, навіть дружити", – наголосила дівчина.

Анна повідомила, що прихильники їй ставлять багато питань стосовно того, чи вона досі разом з Михайлом. Та однозначної відповіді Богдан поки що не дала.

Так склалося, що більшість пар які зустрілися на проєкті, в реальному, часом рутинному житті – розходилися. І це нормально. Адже кожен день ми пізнаємо людину в різних життєвих ситуаціях... Впевнена, що кожному з вас це знайомо,
– підсумувала переможниця шоу.

Реакція мережі

Анна Богдан запитала у прихильників, як вони вважають, чи разом залишилась дівчина з "Холостяком", чи ні. Та підписники розділилися у своїх думках:

  • "Дуже сподіваюся, що ви разом. І вся отрута, яку випускають люди, вас не зачіпає";
  • "Скоріш за все, розійшлись";
  • "Хотілося б, щоб були разом, але анонс випуску говорить про зворотнє";
  • "Звісно, що разом. Це однозначно";
  • "Розійшлися";
  • "Звичайно разом...";
  • "Звісно, розійшлись".