Відповідне відео опублікували на фан-сторінці виконавиці. Шанувальники дуже раді, що Лорак нарешті з'явилася на публіці.

Зверніть увагу "До побачення, Ані Лорак": що зірки кажуть про зрадницю

Після початку війни на Донбасі у 2014 році Ані Лорак продовжила виступати в Росії, жила там. Коли країна-агресорка розпочала неспровоковану війну проти України, гастролерка не висловила свою позицію, не закликала зупинити вбивства мирних людей. Натомість вона мовчала. Та це мовчання можна розуміти, як підтримку путінського режиму. Лорак обрала гроші й підтримала вбивства тих українців, які нетерпляче чекали на її концерти в Харкові, Одесі та інших українських містах.

Ані Лорак була на вечірці Кіркорова

Ще один прихильник Путіна – Філіп Кіркоров організував на Росії вечірку з нагоди святкування дня народження свого сина. У той час, коли російські ракети летіли на мирних українців, міста, торгові центри, автосервіси, Лорак розважалася в компанії прихильників божевільного вбивці.

Також на святкуванні були присутні: дружина речника Путіна Дмитра Пєскова – Тетяна Навка, Йосиф Пригожин і Григорій Лепс. Крім Ані Лорак, зі зрадниць України ще були Валерія та Анна Асті з дуету Artik & Asti.

Лорак на вечірці Кіркорова: дивіться відео онлайн

Реакція мережі

У коментарях фанати гастролерки наголошують, що надзвичайно раді знову бачити її на публіці.

  • "Улюблена наша! Як же я скучила!"
  • "Кароліночко, ми дуже сумували!"
  • "Наше щастя!"
  • "Невже це Кароліна? Сонечко наше. Як я за нею сумувала! Улюблена, найкрасивіша!"
  • "Як я сумувала за нею! Сиджу, дивлюсь, усмішка від вуха до вуха!"

Однак є й ті, хто не соромиться висловлювати свою думку щодо позиції Ані Лорак у війні Росії проти України. Зірка родом з Буковини розважається в компанії тих, хто підтримує жорстокі вбивства українців.

  • "Продажна тварюка".
  • "Ганьба! Діти в Украіні гинуть від рук російських вбивць, а вона на вечірці! Як можна після цього людям в очі дивитися?! В пеклі їй горіти!"
  • "Думаю, час перейменовувати профіль на karolina_hu*lo".