Ще один "ангел" Victoria's Secret виходить заміж! Незрівнянна Тейлор Хілл сказала "так" Деніелу Фраєру, з яким зустрічається трохи більше як рік. Красень зробив пропозицію дівчині в італійському містечку Сорренто.

Варто знати У пошуках "фантастичного партнера": Дженніфер Еністон зізналась, чи хоче вийти заміж

Він опустився на одне коліно на тлі скелястого узбережжя й простягнув коханій коштовну каблучку. Модель не стримала своїх емоцій і розплакалась від щастя.

Мій найкращий друг, моя друга душа, я буду любити тебе завжди,
– зворушливо пообіцяла Тейлор Хілл.

Тейлор Хілл з нареченим / Фото з інстаграму моделі

Тейлор Хілл з нареченим / Фото з інстаграму моделі

Вже у статусі наречених пара влаштувала романтичну фотосесію в мальовничому місці з виглядом на море й гори. Згодом до них приєдналась сестра Тейлор Хілл і батьки Деніела Фраєра. На заручини закоханих відреагувало безліч зіркових подруг моделі, зокрема Гейлі Бібер, Белла Хадід, К'яра Ферраньї, Сара Сампайо, Марта Гант.

Тейлор Хілл з сестрою / Фото з інстаграм-сторіс моделі

Тейлор Хілл з нареченим і його батьками / Фото з інстаграм-сторіс моделі

Як передає Daily Mail, коханий подарував "ангелу" Victoria's Secret розкішну каблучку з діамантами та смарагдовим огранюванням від бренду Vow Jewellery. Додамо, Деніель Фраєр є директором лондонської фірми Cannatlantic, що спеціалізується на світовій індустрії канабісу, тож може дозволити собі такий коштовний подарунок.

Обручка Тейлор Хілл / Фото з інстаграму моделі