Це нібито сталося під час польоту на приватному літаку у 2016 році, після якого голлівудське подружжя вирішило розлучитися. За словами Джолі, екскоханий підіймав руку на неї та дітей, які намагалися заступитися.

Вас може зацікавити Гейден Панеттьєрі згадала, як її ексу Кличку вдалося домогтися повної опіки над донькою

Бред Пітт бив Анджеліну Джолі та їхніх дітей

У 2016 році Джолі та Пітт разом з дітьми летіли з Франції до Каліфорнії. Тоді актор нібито штовхав дружину, бив і душив дітей, які намагалися заступитися за маму. Коли Анджеліна спробувала захистити дітей, він схопив її за голову і почав трясти. Потім вилив на дітей і кохану пиво і червоне вино.

Акторка вже розповідала про цей інцидент у 2017 році, але тоді суд не визнав Пітта винним.

Нагадаємо, у 2021 році Бред Пітт судився з колишньою дружиною за право більше часу проводити з дітьми. Тоді Верховний суд Каліфорнії відхилив його позов без пояснень. Актор знову програв у боротьбі за опікунство. Тепер Джолі та Пітт мають дотримуватися рішення суду, яке прийняли ще у 2018 році. Згідно з ним, Анджеліна Джолі самостійно має опікуватися шістьма дітьми.

Новий роман Бреда Пітта

За кілька днів до виловлювань Анджеліни Джолі про насильство, з'явилася інформація, що Бред Пітт закрутив роман з американською акторкою та моделлю Емілі Ратажковскі. За інформацією ЗМІ, наразі між ними немає офіційних стосунків, але зірок вже кілька разів бачили на романтичних побаченнях. Зазначимо, наразі Емілі розлучається з чоловіком Себастьяном Бер-Макклардом, від якого народила сина.