Розлучення подружжя Анджеліни Джолі та Бреда Пітта відбулось у 2016 році, однак колишня пара досі не досягла згоди щодо опіки над 6 спільними дітьми. Кожен з акторів намагається відвоювати право якнайбільше проводити час з нащадками.

Читайте також Анджеліна Джолі видалила татуювання, що було присвячене Бреду Пітту

Нова постанова суду щодо Бреда Пітта та Анджеліни Джолі

Верховний суд Каліфорнії відхилив останній позов Бреда Пітта без пояснень. Так актор знову програв у боротьбі за опікунство.

Своєю апеляцією він хотів скасувати рішення щодо дискваліфікації судді Джона Аурдеркірка. Адже разом з його відстороненням була анульована постанова про спільну опіку над дітьми.

Тепер колишнє подружжя має дотримуватися рішення суду, прийнятого ще у 2018 році. Згідно з ним, Анджеліна Джолі самостійно має опікуватися шістьма дітьми.

Як реагують зірки

  • Анджеліна Джолі задоволена новою постановою: "Міс Джолі зосереджена на своїй сім'ї й рада, що благополуччя її дітей не залежатиме від неетичної поведінки. Як підтверджує апеляційний суд Каліфорнії, наша судова система приділяє пріоритетну увагу етиці та інтересам дітей і не зазнає неправомірної поведінки суддів. Міс Джолі рада, що тепер її сім'я може рухатися вперед разом", – повідомили її представники.
  • Тоді як адвокати Бреда Пітта не планують здаватися. Вони хочуть і надалі намагатися скасувати рішення про одноосібну опіку, "ґрунтуючись на докладних висновках незалежних експертів".