Захід відбувався з нагоди візиту до США президента Південної Кореї Юн Сок Еля з дружиною. На урочистий обід прийшла і акторка Анджеліна Джолі з прийомним сином.

Цікаво Джолі приписали роман з мільярдером, який одружений з акторкою з України: як вона виглядає

Зірка одягнула вишукану сукню білого кольору з розрізом. Доповнила вона її жакетом від бренду Chanel. Для події Анджеліна обрала ефектний макіяж з яскравою червоною помадою, зробила об’ємну укладку волосся та одягнула туфлі-човники яскравого відтінку.

Водночас її син з'явився у чорному костюмі з чорним пальтом та класичними туфлями.

Шанувальники Анджеліни наголосили, що її син помітно виріс та став справжнім красенем.

Що відомо про Меддокса та інших дітей Анджеліни Джолі

  • Меддокс – прийомний син Анджеліни Джолі. Його вона всиновила у березні 2002 року у Камбоджі. Після розлучення з Біллі Бобом Торнтоном акторка отримала одноосібну опіку над хлопчиком.
  • Він навчався в корейському університеті Йонсей у Сеулі. Там він вивчав корейську мову та біохімію.
  • Окрім Меддокса, зірка Голлівуду має ще п'ятьох дітей. У 2005 році в Ефіопії вона разом з тодішнім чоловіком Бредом Піттом удочерила дівчинку на ім’я Захара. У 2007 року вони усиновили на півдні В'єтнаму трирічного хлопчика Пакса Тьєна.
  • У 2006 року у Джолі та Пітта народилася їхня перша біологічна дитина – дівчинка Шайло. А в 2008 року акторка народила двійню – хлопчика Нокса Леона та дівчинку Вів'єн Маршелін.