Раніше українські артисти були популярними в Росії. У гурту "Бумбокс" є багато російськомовних треків, на яких виросли покоління не лише українців, а й росіян.

Дивіться також Ігор Кондратюк похвалився відзнакою за допомогу теробороні: фото нагороди

Андрій Хливнюк звернувся до ворогів

Незмінний лідер гурту звернувся до ворогів, які були прихильниками його творчості. В інстаграм-сторіс Хливнюк опублікував фото з війни, а також російською мовою написав повідомлення окупантам.

Нерозумно це, вороги. Нерозумно і безглуздо. Гаразд, ми готові воювати за свої сім'ї й верховенство права над тупою силою. А ви за що? А ви, мародери засцяні, убиваєте за пралку і вмираєте за вічну владу діда, який навіть свою сім'ю сцить показати. Вмираєте за його дачу на Байкалі,
– написав Хливнюк в сторіс.


Андрій Хливнюк звернувся до окупантів / Скриншот інстаграм-сторіс музиканта


​Андрій Хливнюк звернувся до окупантів / Скриншот інстаграм-сторіс музиканта

Зірки в теробороні та ЗСУ: останні новини

  • Українська снайперка Євгенія Емеральд, у народі "Жанна д'Арк", повідомила, що вагітна. Лиш після весілля захисниця зізналась, що близько 2 місяців була на фронті при надії.
  • Олександр Положинський розповів, чи мав бойове хрещення на фронті. Він зізнався, що не мав практики стрільби, але сам зазнавав обстрілів часто.
  • У понеділок, 24 жовтня, репер і військовий ЗСУ Ярмак святкував 31-річчя. У день народження його відпустили додому до сім'ї, тож 3-річна донька Мія влаштувала таткові милий сюрприз.