Андрію Данилку 2 жовтня виповнилося 50 років. Попри свій вік артист, який виступає в образі Вєрки Сердючки, досі має шалену популярність.

Цікаво Кричу "Путін, щоб ти здох", – Андрій Данилко порівняв себе з Чапліном, який був ворогом Гітлера

У соцмережах співак опублікував допис, у якому подякував всім за привітання.

Данилко також поділився кадром, зробленим ще у 1977 році. На ньому маленький Андрій сидів на іграшковому коні.

Дуже дякую всім за привітання! Не встигаю відповідати… Фото: "Завжди на коні". Полтава, 1977,
– розповів артист.


Андрій Данилко в дитинстві / Фото з його інстаграму

Шанувальники зауважили, що "як маленького Андрія посадили на коня, так все життя він на коні і тримається".

Виконавець зізнався, як почувається у такому віці. Данилко заявив, що для нього цифра у паспорті є неважливою, а він почуває себе як у студентські роки.

Для мене ці паспортні цифри не мають жодного значення. Важливі лише внутрішні відчуття, а в душі я й досі почуваюся студентом. Люблю подуркувати... І після 50-ти нічого не зміниться. У мене купа справ і планів,
– розповів артист.

Чого досягнув Андрій Данилко у музичній кар'єрі

  • Данилко є один із найяскравіших артистів українського шоубізнесу. Він не просто співак, а й талановитий продюсер, автор пісень та режисер.
  • Він має безліч проєктів, але найголовнішим вважається образ Верки Сердючки. Вже не перший десяток років Данилко підкорює серця усього світу.
  • Міжнародне визнання Андрій завоював у 2007 році. Тоді він з піснею Dancing Lasha Tumbai зайняв друге місце на Євробаченні. Видання The Guardian назвало його номер "найкращою піснею, яка не виграла Євробачення".
  • У 2016 – 2020 роках Данилко був суддею Нацвідбору Євробачення. У цей же час він став членом журі оновленого складу суддів шоу "Х-фактор".
  • Сьогодні артист продовжує виступати в образі Вєрки Сердючки. Вона стала культовою та має найбільшу кількість двійників по всьому світу.