Що відомо про хворобу Андрія Данилка

Нагадаємо, що артист з початку 2023 року гастролював та влаштовував концерти у Європі. Згодом у Андрія Данилка почалися проблеми зі зв’язками і команда співака вирішила припизупинити гастролі.

До теми "Меседж Путіну": найпопулярніші артисти виступлять на концерті на підтримку України, – ЗМІ

Тоді було відомо, що на тлі ларингіту в артиста стався крововилив у голосову зв'язку. "Це небезпечний стан, який потребує серйозного лікування та повного голосового спокою протягом кількох тижнів", – сказали продюсери.


Андрій Данилко захворів під час туру / Фото з його інстаграму

За вказівкою лікарів, тур Вєрки Сєрдючки перенесли на два місяці. Хоча після Європи Андрій мав поїхати з виступами до Північної Америки.

Вєрка Сердючка відновлює концерти

Тепер продюсери Андрія Данилка повідомили, що "лікування йде за планом" і анонсували відновлення концертів. Так, у квітні тур розпочнеться вже з концерту в Маямі. А після нього Данилко повернеться до Європи і проведе скасовані концерти. "Ми вже не можемо дочекатись зустрічі з вами!" – наголосили в команді артиста.

Шанувальники артиста побажали йому здоров’я та запросили на виступи у свої міста.

До слова, майже три тижні тому в Андрія Данилка мало не зірвався сольник в Неаполі, тоді його врятувала лікарка-італійка, і він вийшов на сцену попри температуру та біль у горлі.