35-річний Андрій Бєдняков, який встиг засвітитися на російському ТБ, святкував ювілей у понеділок, 21 березня. У вівторок йому зателефонували мама і сестра, які під обстрілами в Маріуполі. Найкращим подарунком для ведучого тревел-шоу "Орел і решка" було те, що його рідні живі.

До теми На армію все віддав, – Нікіта Добринін відповів на критику через його переїзд на захід України

"Андрюшо, пробач нам, будь ласка, що з запізненням вітаємо тебе з днем народження. Гаразд, знову лупасити почали" і почув вибухи. Й охр*нів просто. Страшно було через телефон,
– написав Андрій Бєдняков.

"Люди Маріуполя переживають справжнє пекло", – без перебільшень додав він.

Фото з інстаграму Андрія Бєднякова

Нагадаємо, тиждень тому, 14 березня, ведучий "Орла й решки" ділився, що вже 10 днів не може зв'язатися з мамою та сестрою з Маріуполя. Вони не виходили на зв'язок, коли російські окупанти рівняли місто з землею, а волонтери не могли доправити гуманітарну допомогу з водою, їжею та ліками.

Хто з зірок благає допомогти Маріуполю

  • Суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма просить росіян зробити "зелений" коридор для Маріуполя, бо там "люди просто помирають від голоду".
  • Репер Потап показував моторошне відео зі шпиталю Маріуполя, де медики не можуть врятувати всіх поранених і навіть новонароджених малюків.
  • Весь український шоу-біз бурхливо реагував на бомбардування пологового в Маріуполі. Вони в унісон благали НАТО закрити небо.